Piyano

Müzik bölümü öğrencisi olma hayalinizi piyano bölüm tercihiyle gerçekleştirebilirsiniz. Piyano çalma hayalinizi gerçekleştirin.

İçindekiler

Piyano

Müzik bölümü öğrencisi olma hayalinizi piyano bölüm tercihiyle gerçekleştirebilirsiniz. Piyano çalma (Enstrümantal Performans) hayalinizi gerçekleştireceğiniz yolda tercih edeceğiniz müzik eğitimi için yurtdışı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Müzik ruhun gıdasıdır anlayışıyla yoğrulup akademik kariyer yapabileceğiniz bölüm avantajlarıyla karşınızda.

Nahçıvan Üniversitesi piyano bölüm tercihinde bulunarak kayıt işlemi esnasında sınav puan sorgulamasıyla karşı karşıya kalmazsınız. Köklü bir geleceği bulunan üniversite sizi yetiştirirken başarıyı elde tutacak imkanlar zinciriyle karşınıza çıkmaktadır.

Akademik ve uygulamalı alanda vereceği müzik eğitimiyle sizleri başarıdan başarıya koşturacak bu alan eğitiminden memnun kalabileceksiniz. Hayatınızı emin ellerde sürdürmek için seçeceğiniz gelecek vaat eden piyano bölüm eğitimi esnasında akademik kadro A’dan Z’ye sizlerin en iyi olabileceğiniz çevresel imkanları ayağınıza sunacaktır. Bu avantajları fırsat bilerek kullanan lisans öğrencileri arasında siz de yer alabilirsiniz. EuroStar yurtdışı eğitim danışmanlık birim ziyaretlerinde bulunarak bölüm avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

EuroStar yurtdışı eğitim danışmanları sizleri eğitim hayatınızda daha iyi olabileceğiniz çevre ve imkânlarla buluşturabilecektir. Günümüzde iyi bir piyano sanatçısı olmak sadece parmaklarınızın ucunda değildir. Yani sadece çalma işi değildir piyano okumak. Geçmişten günümüze müziklerle ilgili bilgi edinmek onları yorumlayabilmek ve parmaklarınızın ruhuyla bütünleyebilmek gerekir. Kısacası tüm bunları yapabilecek yetenekte olduğunuza inanıyorsanız piyano bölüm kaydınızı düşünmeden yaptırabilirsiniz.

Öğrencilik yaşamınızda soru sormayı bilmek, araştırma yapmada yetenekli olmak, nota bilgisi tam olmak, öğretileni kısa sürede kavrayıp geliştirme çabasında bulunmak gibi yeterliliklere sahip olmalısınız. Bu yetenekleri barındıran öğrencileri seven ve yetiştirirken gurur duyan bir çevrede yer alacağınız için bunun kıymetini bilmelisiniz. Nahçıvan Üniversitesi piyano bölüm akademik kadrosu sizleri iyi yerlere taşıyabilecek yetenek ve öğretim bilgisine sahiptir. Bu imkânı yakalamışken sonuna kadar kullanarak siz de piyano bölümünün sivrilen isimlerinden biri olabilirsiniz.

Nahçıvan Üniversitesi öğrencilik dönemi olarak size pek çok artısıyla merhaba diyebilecektir. Sizlerin kaliteli bir eğitim dönemi geçirebilmeniz, ekonomik giderlerle bir öğrencilik hayatınızın olması, sosyallik yönünden sosyo kültürel kaynaşmanın yer aldığı ortamlarda yer alma ayrıcalığı yakalayabilmeniz mümkündür. Rahat bir öğrencilik hayatından kasıt ulaşım, yeme- içme, barınma, konaklama, sosyal giderler bütünüdür.

Tüm aktiviteleri öğrenciye yakışır şekilde yaşarken ekonominizi de düşünüyorsanız üniversite size beklediğiniz cüziliği sunacaktır. EuroStar yurtdışı danışma birimi olarak sizlere verilen yardım elini tutmalı hayatınızın en önemli döneminde başarıyla mezun olmalısınız. Mezun olduğunuz zaman yurtdışında nerelerde iş bulursunuz, dolgun mertebeleri nerelerde yakalarsınız sorusuna cevaben danışanınızdan fikir alabilirsiniz.

Akademik birim personeli olma arzunuzda yine üniversite olarak başarınıza bağlı olarak gereken eli uzatacağımızdan emin olabilirsiniz. Alacağınız mavi diploma ile yurtdışı ülke seçeneklerini değerlendirip en yeni iş tekliflerine kapınızı aralayabilirsiniz. Kendinize yeni bir gelecek inşa ederken beklentileri karşılama modunda ailenizin ümitlerini çöpe atmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Hem okuma hem uygulamalı çalgılar çalarak part time vakit geçirebileceğiniz minik işler alabilme üniversite fırsatları arasındadır. Bu fırsatları kullanarak geleceğiniz adına yurtdışında minik inşaalar gerçekleştirebilirsiniz.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!