Bilgisayar Öğretmenliği

Nahçivan Üniversitesi bilgisayar öğretmenliği bölümü, gelecek vaad eden özellikleri ile sizleri bekliyor. Gençlerimiz mutlaka bu kaliteli üniversiteyi,huzurlu...

Bilgisayar Öğretmenliği

Nahçivan Üniversitesi bilgisayar öğretmenliği bölümü, gelecek vaad eden özellikleri ile sizleri bekliyor. Gençlerimiz mutlaka bu kaliteli üniversiteyi, huzurlu ülkeyi ve ekonomik eğitim olanaklarını mutlaka incelemelisiniz. Bilgi almak için elbette öğrenci danışmanlarımız sizleri bekliyor. 26 senelik deneyimlerimizle, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız ile sizlerleyiz. En doğru ve güncel yurtdışı eğitim bilgilerini ve doğru işlem prosedürlerini öğrenci danışmanlarımızda destek alarak yapacaksınız. Nahçivan Üniversitesi tüm avantajları ile öğrencilerimizi bekliyor. Nahcivan Özerk Cumhuriyeti, Azerbaycan a bağlı olan bir ülke olarak, huzurlu yaşamın sürdüğü bir Türk yurdudur. Üniversitenin bulunduğu şehir ise başkent Nahcivan dır.

Nehir kenarında bulunan, son derece planlı bir kent olan Nahcivan, suç oranı düşük ve medeni bir yaşam sunmaktadır. Nahcivan Üniversitesi ise şehrin önemi noktalarından birinde, 108 hektar arazi üzerine kurulu şekilde eğitim vermektedir. Önemli ve tercih edilen bölümlerden biri bilgisayar öğretmenliği bölümüdür. Dört sene süren lisans eğitimlerde gerçekten kapsamlı eğitim verilmektedir. Azeri Türkçesi okulun eğitim dilidir. Hazırlık sınıfından ilk sene öğrencilerimiz dili kapsamlı şekilde öğrenmektedir. Türkçemize elbette son derece yakın bir dil olduğundan, öğrenme süreci de zor olmayacaktır. Bilgisayar öğretmenliği bölümünde, eğitimde bilişim teknolojileri, eğitim bilimlerine giriş, bilgisayar öğretim teknolojileri matematiği, eğitim psikolojisi, programlama dilleri, bilgisayar donanımı, algoritma, öğretim ilke ile yöntemleri, siber psikoloji ve eğitim, sosyal medyaya giriş dersleri verilir.

Fizik, öğretim tasarımı, grafik, görsel okuryazarlık ve yaratıcılık, işletim sistemleri ve uygulamaları, internet tabanlı programlama, uzaktan eğitim, bilim ile teknoloji tarihi, özel eğitimde teknoloji uygulamaları, sınıf yönetimi, çoklu ortam tasarımı ile yönetimi, bilgisayar ağları ile iletişim, topluma hizmet uygulamaları, web tasarımı, öğretmenlik uygulamaları gibi dersler kapsamlı şekilde öğrencilere özenle verilmektedir. Gerek teorik eğitimler, gerekse derslerin pratik uygulamaları eksiksiz şekilde öğrencilere aktarılır. Bilgisayar öğretmenliği bölümünde, elbette her öğrencinin kullanabildiği bilgisayarlar bulunmaktadır. Öğrencilerine zaman isterlerse bunları kullanabilirler. Tüm kampus alanında internet donanımı da bulunmaktadır. Modern laboratuarlar ve yeni tekniklerin uygulanması da eğitim kalitesini yükseltmektedir.

Fakültelerin eğitim binalarında öğrencilerin modern ve rahat dersliklerde eğitim alması sağlanmaktadır. Akademik personelin kalitesi ise tartışılmaz. Giderek uluslararası alanda daha çok kendini gösteren akademik kadro öğrencilerin mükemmel bir eğitim almasını sağlamaktadır. Diplomalarınız uluslararası alanda geçerli olacak çünkü akreditasyonu yüksek bir üniversiteden mezun olacaksınız. Birçok ülkede kariyer yapma şansınız olacak, buna ülkemiz de dahildir. YÖK tarafından tanınan bu kaliteli üniversiteden alacağınız diplomanız da denklik unsurları bakımından avantajları sunacak sizlere. Eurostar olarak her zaman yanınızda, eğitiminiz sırasında da size destek olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Huzurlu bir kentte, kardeşlerimizin arasında, ayrıca farklı ülkelerden gelen yaşıtlarınız öğrenciler ile birlikte eğitim alma şansı sizleri bekliyor. Medeni bir üniversite, Bologna esaslarına uygun eğitim alma şansı için bu fırsatı değerlendirin.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!